U20 Futsal

Az ellenfél PAFC U17-es csapatának létszámgondjai miatt a legutóbbi hétvégén csak a 20 éves korosztályban mérkőztünk meg a piliscsabaiakkal. A tét számunkra volt nagyobb,hiszen ellenfelünk már régen elbúcsúzni kényszerült a Final Fourral kapcsolatos álmaitól, míg a Mienk sorsa a saját kezünkben van. A recept egyszerű, a hátralévő mérkőzések megnyerése esetén az ország négy legjobb csapata között leszünk! Ennek megfelelően készültünk a mérkőzésre, amelyen nehezen nyílt meg a gólcsap, ám az első félidő második felétől kezdve egyértelmű volt, hogy fölényes győzelmet aratunk. A szünetben 4-0 volt a javiunkra, amit a második félidőben még 5 góllal megtoldottunk, így a PAFC 2 gólja csak a vereség kozmetikázására volt elég. A 9-2-es végeredmény űen tükrözte a játék képét, újabb magabiztos győzelmünk azt jelenti, hogy továbbra is első számú várományosai vagyunk a továbbjutást érő második pozíciónak.