Magyar Kupa: végre jó játék, egyenrangú ellenfélként

Rubeola FC Csömör II - Fortuna-Jadberg FT 2-6 (1-3)
Kerék utca, 15 nézõ
Rubeola: Aranyi - Radványi, Ruszin, Som, Vrana - Kraicsovits, Nagy, Spreitzer, Szarka, Takács - Sinka (kapus) Edzõ: Horváth Gergely
Gólszerzõ (Gólpassz): Spreitzer (Som), Vrana
Aranyi József
Szakítottuk végre a hagyományokkal
Bár másoknak meglepõ lehet a kijelentés, de 0-0-át mutatott az eredményjelzõ 10-12 percen keresztül. Nem kaptunk 3 gólt az elején, ahogy szoktuk. Sõt, helyenként igen szép támadásokat is vezettünk és teljesen egyenrangú felei voltunk az egyébként jobb riválisunknál. Aranyi pazarul védett, egész jól muzsikált a védelem is, és egy-egy szóló révén veszélyeztettünk is. Az ellenfél szerzett vezetést egy kijátszott akció végén, melyre - Som kipattanó lövésébõl - Spreitzer válaszolt. 1-1. Kemény mezõnyharc folyt a pályán, felpörögtek a vendégek és kihasználva egy-két perces "bambulásunk", kétgólos elõnyre tettek szert a félidõig. Nem volt veszve még semmi, sõt: Vrana vette el a labdát az ellenfél kapusától, kicselezte, majd a hosszúba vágta azt. 2-3. Jól védekeztünk, ám a végére sajnos teljesen elkészült az erejével az amúgy sem hosszú padunk. Se Füzy, se Kézi, se Berta nem volt bevethetõ. 3 elkerülhetõ gól végül megpecsételte a sorsunkat, valamint az utolsó másodpercben szerzett, az ellenfél által is szabályosnak mondott gólt nem adtak meg bírók a csapatnak, így végül egy szoros, a visszavágóra is jó eredmény helyett 4 góllal kaptunk ki.
Ha így tudunk játszani a visszavágón is, akkor még akár meglepetést is okozhatunk. Mi mindent megteszünk.