Magabiztos győzelemmel zártunk

Ahogy az várható volt, sima győzelemmel abszolváltuk a bajnokság első szakaszát lezáró mérkőzésünket. A Kastélydomb elleni meccsnek tulajdonképpen csak számunkra volt tétje, hiszen a hazaiak már elvesztették a lehetőséget a felsőházba kerülésre. A mieink számára viszont fontos volt a mérkőzés, ennek megfelelően hatalmas iamot diktáltunk az elején, aminek eredményeképp 1 perc 20 másodperc után már két góllal vezettünk. Ezt követően sem álltunk le, a félidőre 7-1-es vezetés birtokában mehettünk. A második játékrészre kissé alább hagyott az iram, talán kezdett kijönni a szerdai rangadó fáradtsága is, ennek ellenére újabb gólokat szerztünk, így 11-3 lett a vége. A csapat tehát hozta a kötelezőt, így a többi csapat közti mérkőzés függvénye, hogy a dobogó melyik fokán lépünk tovább a második szakaszba.