Magabiztos győzelem a rangadón

Végre, végre, végre! Régóta várjuk, hogy a csapat valós tudásának megfelelően játszva, a közöséget kiszolgálva nyerjen meg egy mérkőzést. Péntek este végre elérkezett ez is! Utoljára talán a Csenger elleni kupamérkőzés után lehettünk hasonlóan elégedettek, azóta jobbára nyögvenyelős győzelmek és bosszantó pontvesztések követték egymást. A Vác elleni mérkőzés is egy ilyen fájó döntetlennel ért véget, így az Újpest elleni hazai rangadóra nagyon készült a csapat, ami a mérkőzés első percétől kezdve érezhető volt a játékosokon. Érsek Róbert szerzett vezetést egy egyéni akció után, ami tovább növelte a Mieink támadókedvét és egymás után dolgoztuk ki a helyzeteket, de a vendégek kapusa és a kapufa ekkor még megakadályozta a további gólokat. Nem úgy Jenei Ottó kisbüntetőjénél, ahol a bal oldali kapufa segítségével született meg a második találatunk. A szünetre tehát megnyugtató előnnyel mehettünk az egyébként egyáltalán nem veszélytelen ellenféllel szemben, amit a második félidő elején egy Gyárfás, majd egy Maruzsi-gól követett, ekkor már érezhető volt, hogy kissé megtörtek a vendégek, aminek következtében Jenei is újra betalált, így már 5-0 állt az eredményjelzőn! A végén már mindkét csapat a hármas sípszót várta, a vendégek szépítése után Gyárfás Tamás is duplázott, így 6-1-es sikerrel hoztuk a csopoort egyik rangadóját!