Már csak egy lépés...

Dunakeszin léptünk pályára a felsőházi rájátszás utolsó előtti mérkőzésén, amelyen a hazaiak az utolsó szalmaszálba próbáltak kapaszkodni, míg a Mieinknek egy esetleges győzelem akár a csoportbajnoki címet is jelenthette. A piros-fehérek a mérkőzés első szakaszában nem igazán találták a ritmust, szinte folyamatosan nálunk volt a labda, és egy gyönyörű Érsek-szóló után a vezetést is megszereztük. A gól után kissé éledezni látszott a Dunakeszi amelynek eredményeképpen egyenlítettek is, ám egy újabb Érsek villanás és gólpassz után Miletics Zsombor volt eredményes, majd Jenei Ottó talált be egy kontra végén. A szünetig nem esett újabb gól,így 3-1-es vezettéssel mentünk pihenni. A második félidőben továbbra is domináltunk, Jenei Ottó lőtt újabb gólt, majd a hazaiak vészkapussal támadtak, amelyből több alkalommal is az üres kpura lőhettünk, ám nem találtunk célt. A Kinizsi viszont szépíteni tudott, ám egy szerencsés találattal újra 3 volt közte... Tovább folytatódott az 5-4 elleni játék, újra betaláltak a hazaiak, majd egy véleményes 6 méteresből egy gólra zárkóztak fel. Ekkor már csak alig egy perc volt hátra, így a legjobbkor született hatodik találatunk, amely ugyan szerencsésnek mondható, ám teljesen megérdemelt gól volt. Néhány másodperccel a vége előtt még egy figyelmetlenséget kihasználtak a vendéglátók, ám így is elhoztuk a 3 pontot, ami a hétfői Vác-Újpest végeredményétől függően akár aranyat is érhet...