Kiestünk a kupából

Rubeola FC Csömör - Göcsej SK 1-4 (0-1). Így első ránézésre talán simának, papírforma eredménynek tűnik, ám a mérkőzés összképét tekintve korántsem volt ennyire egyértelmű a továbbjutás kérdése. Jól kezdtük a mérkőzést, több ziccert is kialakítottunk, ám a vendégek kapusa remek napot fogott ki, nem tudtunk túljárni az eszén. A mezőnyben egyáltalán nem volt különbség a két csapat között, így az első félidőben kapott vendéggól ellenére bizakodva vártuk a második játékrészt. A szünet után tovább folytatódtak a hazai rohamok, és másfél perc elteltével Fekete Viktor lőtt hatalmas gólt, így továbbjutásra álltunk. Két buta labdaeladás után kapott gól azonban megpecsételte a sorsunkat, így hiába vittük le a kapust a mérkőzés végén, sajnos nem sikerült  a bravúr. A csapat bizonyította, hogy jó úton jár, a mérkőzés nagy részében jobban játszott elsőosztályú ellenfelénél, azonban az elkövetett hibákért súlyos árat kellett fizetni.

Folytatás pénteken, immár bajnoki mérkőzésen.