Futsal NB II. - Magabiztos győzelem a Gyömrő ellen

Az Újpest elleni idegenbeli pontszerzést követően egy "kötelezően elvárt" győzelem következett, hiszen hazai pályán fogadtuk, a bajnokság során már kétszer is legyőzött Gyömrőt. A mérkőzés tulajdnoképpe azt hozta amit vártunk, egy szervezetten védekező vendégcsapatot és egy, a kísérletezésből adódóan kissé több hibával játszó Rubit. A félidőig 3 gólos előnyt hoztunk össze, ami nagyjából meg is felelt a játék képének. A szünet után tovább folytatódott agólgyrtás, amiben ekkor már a vendégek is részt vettek egy gól erejéig, így 8-1 lett a vége. A játékunk messze nem volt tökéletes, ám az eredmény ennek ellenére jól mutatatja a két csapat közti különbséget. Következő mérkőzésünkön Vácra látogatunk, ahol fontos lenne győzelemmel hangolni a Dunakeszi és Kecskemét elleni rangadókra.