Ami mindennél többet ér... Győzelem az örökrangadón

Alapítók csatája, örökrangadó, azaz Rubeola-Aramis! Mindegy, hogy szerepel a két csapat, az egymás elleni mérkőzések mindig különös izgalmakat ígérnek. Ezúttal sem volt másként. Jól kezdtünk voltak ígéretes támadásaink, aztán az első akciójából vezetést szerzett az Aramis. Küzdöttünk az egyenlítésért, ami Pirik Tamás révén össze is jött. Ezt követően is nagy iramban zajlott a játék, felváltva forogtak veszélyben a kapuk. A játékvezetők sajnos nem voltak partnerek ebben a kiegyenlített harcban, így 10 méterest lőhettek a vendégek, amelyet értékesítettek is, így ők mehettek előnnyel a szünetre. A kisbüntetővel kapcsolatban csak két érdekesség: a Mieink kapujában a veterán Nagy Zoltán állt, vele szemben a régi ellenfél Frank Tamás. Míg az első félidő szabálytalanságainak aránya, kommentár nélkül: 0-6!    A második játékrészben aztán fordut a kocka. Már az első percbe egyenlíthettünk volna, de nem kellett sokáig várnunk a második találatunkra, amelyet Varga Csaba szerzett  egy szabadrúgást követően. A csapat és a közönség is egyre jobban tűzbe jött, főleg, hogy egy szerencsés öngóllal a vezetést is megszereztük. A mérkőzés végén 5-4 ellen támadtak a budaörsiek, ám nem jöttek ki jól belőle, hiszen Kurucz László, majd az utolsó másodpercben Érsek róbert is betalált, így 5-2-es parádés győzelmet arattunk! Szép volt, Fiúk!

Rubeola FC Csömör - Aramis SE 5-2(1-2)

RFC.: Horváth G., - Jenei, Józsa, Érsek, Varga, Pirik, Horváth B., Kurucz, Maruzsi, Miletics, Husz,Tősér, Nagy Z.. Vezetőedző: Takó Csaba

Gól: Pirik, Varga, Kurucz, Érsek