Újra a győzelem útján

Két döntetlen után egyértelműen győzelmet várt mindenki a Gyömrő elleni hazai mérkőzésen. A vendégek egész jól kezdték a bajnokságot, volt néhány meglepetést jelentő győzelmük, így mindenképp komolyan kellett venni őket. Az első játékrészben egyértelműen kontrára álltak be a gyömrőiek, így jóval többet volt nálunk a labda, ám a valódi átütőerő ezúttal hiányzott a játékunkból. A szünet előtt nem sokkal egy megpattanó lövéssel kerültünk előnybe, ennek ellenére nem lehettünk elégedettek a látottakkal. A második félidő elején két gyors gólt szereztünk, Érsek Robi "szokásos" gólja után nem sokkal Füzy Zsolt pöckölt be egy labdát. Ez kicsit változtatott a mérkőzés képén, 3-0 után már jönni kellett a vendégeknek is, így kissé emelkedett az iram, élvezetesebb lett a mérkőzés. A Gyömrő egy öngóllal szépített, ám mielőtt izgulni kezdtünk volna, Víz Fülöp bal lábas bombája után ismét három volt közte. Az utolsó percben egy 10 méteresből szépítettek a vendégek, ennek ellenére elmondható, hogy könnyed, magabiztos győzelmet arattunk.