Újabb nyerhetõ meccset buktunk el

Hétfõ este az õsi rivális Aramis csapata vendégeskedett Csömörön. A Rubeola összeállítása több ponton is változott a gödöllõi mérkõzésünkhöz képest, ezúttal Fórizs Sándor és Deákvári Róbert sem játszott, ennek ellenére mégis a mieink számítottak egyértelműen a rangadó esélyeseinek. A Rubeola a gödöllõi mérkõzést követõen a második helyre ugrott fel a tabellán, míg ellenfelünk sereghajtóként utazhatott Csömörre.
Sajnos a meccs hangulata és a játék színvonala mégcsak meg sem közelítette a már megszokott Aramis elleni rangadókét. Mi kezdtünk jobban, több helyzetet is kidolgoztunk az elején, de ezek mind kimaradtak. A vendégek azonban szinte a semmibõl szerezték meg a vezetést Besenyei révén (0-1). Nemsokkal ezután Pelles indulhatott meg ziccerben az Aramis kapuja felé, de hátulról buktatták, így jogos kiállítást követõen Takács László végezhetett el szabadrúgást, aki pedig nem hibázott (1-1). Az elsõ félidõben különösebben említésre méltó történés ezen kívül nem történt, így egy sovány döntetlennel vonulhattak pihenõre a csapatok. A második játékrész már sokkal szórakoztatóbb és izgalmasabb volt, sorra jöttek a tigris helyzetek, egyszer aztán Pelles András vette át a keresztbeadott labdát, kissé kisodródott, majd az Aramis kapusa kihúzta a lábát: sárgalap, büntetõ. Ismét jött a büntetés-végrehajtónk, Takács László, aki magabiztosan értékesítette is a megítélt 6m-est (2-1). 5 perc volt már csak hátra a mérkõzésbõl, amikor ellenfelünk edzõje idõt kért, majd az idõkérés végén kapusát mezõnyjátékosra cserélve kockáztatott, sikerrel.. Egy keresztbeadott labdát követõen ugyanis a vendégek játékosa, Besenyei már a második gólját szerezte, majd nem sokkal késõbb egy hasonló helyzetbõl a harmadikat is sikerült neki (2-3). Ezután teljesen kitámadtunk az egyenlítés érdekében, de 10 másodperccel a vége elõtt egy kontrából sajnos újabb gólt kaptunk, ami teljesen eldöntötte a 3 pont sorsát...
A mérkõzést követõen a harmadik helyre csúsztunk vissza, de újabb nehéz mérkõzések várnak még ránk. Jövõ héten folytatás Szegeden, majd rá egy hétre itthon, a Kanárik ellen lépnek pályára a tigrisek...
Rubeola FC Csömör - Colorspectrum Aramis 2:4 (1:1)
Rubeola: Nagy Z. - Kilik, Takács L., Pelles, Smeló. Csere: Somogyi, Németh P., Gyõrfi, Veres, Ulvicki, Kézi
Gól/Gólpassz: Takács L. (Pelles), Takács L. (Pelles)
Mérkõzés Játékosa: Takács László